Паровий котел Е-0,5-0,9Р

Опубліковано 2 місяців тому
№ #1147
1 Фото
1.00 Грн
Стан: Новий
Тип угоди: Продати
Паровий котел Е-0,5-0,9Р
Опубліковано 2 місяців тому

Опис

Котел серії «Е-0,5-0,9Р» - це вертикально-водотрубний однобарабанний котел з естетичною циркуляцією, що складається з топок, конвективної частини, барабана та системних колекторів. Призначений для спалювання твердого палива (дрова, вугілля, пелети, шолуха тощо) та отримання насиченої пари під тиском вище атмосферного (0,8МПа (8кгс/см²), t=175°С), використовується поза самим пристроєм для різних потреб у промисловості, сільському господарстві, а також для обігрівання та гарячого водопостачання у інших галузях.

Конструкція парового котла Е-0,5-0,9Р є достатньо надійною. Котел встановлюється єдиним транспортним блоком, встановленим на рамі, у вільному вигляді та в декоративній обшивці. У блоці котла передбачена можливість огляду, очистки від смолистих відкладень та продувки обладнання від золи та шлаку.

Комплектація виробів включає в себе: живильний насос, запорну арматуру в межах котла, контрольно-вимірювальні прилади, вибухові клапани, датчик тиску, щит управління, вентилятор, димосос, звукову сирену та ін.

Обладнання надається покупцю з паспортом та інструкцією по експлуатації.

 

Зв'язатися з продавцем

  Приватна особа
  Зареєстрований 26. Apr 2022
  Щоб зв'язатися з рекламодавцем, потрібно увійти або зареєструвати новий обліковий запис.
  1.00 Грн

  Інформація про продавця

  Місцеположення

  Продавець не вказав місцезнаходження
  Https://teplolider.ua