Паровий котел КП-300 на твердому паливі

Опубліковано 3 тижнів тому
№ #1150
1 - 2 від 2
1.00 Грн
Стан: Новий
Тип угоди: Продати
Паровий котел КП-300 на твердому паливі
Опубліковано 3 тижнів тому

Опис

Твердопаливний котел КП-300 має паропродуктивність до 300 кілограм за годину. В якості пального можна використовувати вугілля, дерево, солому, відходи деревообробки та сільськогосподарських підприємств.

Паровий отелення КП-300 це горизонтальний циліндричний агрегат, що має велику топку, оточену водяною сорочкою, конвективний пучок труб позаду топки, збірник золи внизу і парозбірником вгорі. На фронті котла розташований люк завантаження твердого палива з вентилятором наддуву. Для поліпшення тепловіддачі позаду топки розташована камера догорання горючих газів, при згоранні яких вся теплова енергія передається конвективному пучку, який утворює додаткову сорочку. Таким чином, відбувається швидкий нагрів води і формування пара в парозбірником котла. Пара з тиском до 0,07 МПа відводиться з котла через пароотводящие патрубки. Димові гази відводяться через димовідвід позаду котла.

Паровий котел КП-300 проводиться разом з автоматикою котла, яка контролює весь процес вироблення пара – подачу повітря в топку, температуру і тиску пари.

Котел КП-300 має металеві опори для кріплення до фундаменту в котельні.

 

Зв'язатися з продавцем

  Приватна особа
  Зареєстрований 26. Apr 2022
  Щоб зв'язатися з рекламодавцем, потрібно увійти або зареєструвати новий обліковий запис.
  1.00 Грн

  Інформація про продавця

  Місцеположення

  Продавець не вказав місцезнаходження