Комкуючий наповнювач для туалету котів - Бентонітовий Pi Pi Cat

Украина
Останнє оновлення 5 місяців тому
№ #538
1 Фото
75.00 Грн
Стан: Новий
Тип угоди: Продати
Комкуючий наповнювач для туалету котів - Бентонітовий Pi Pi Cat
Украина,
Змінено 5 місяців тому

Опис

У необхідності наповнювачів для котів можна не сумніватися, адже кожний, хто не випускає улюбленця із дому, знає, що питання туалету для тварини – найважливіше. На сьогодні у господарів котів немає жодних проблем із тим, щоби утримувати тварину в домі чи квартирі, оскільки питання із місцем для туалету вирішується дуже просто – достатньо спеціального лотка і наповнювача. Проте якщо із вибором лотку все більш-менш ясно – треба міцний лоток із пластику, що має піддон та решітку, - то із вибором наповнювача все не так легко. Ринок товарів для тварин переповнений різними видами наповнювачів, і не завжди легко зорієнтуватися у тому, який саме наповнювач для туалету варто вибрати. Нам відомо про три варіанти наповнювачів – бентонітовий, деревинний та силікагелевий. Детально розберемо, у чому ж перевага бентонітового котячого наповнювача.
Переваги комкуючого наповнювача для котячого туалету
Зазвичай, всі товари цього виду – це грудкуючі наповнювачі для котів. Чим вони зручні? В першу чергу, тим, що ефективно поглинають неприємні запахи від випорожнень тварини. Таким чином, ні людина, ні кіт не зазнають шкоди для здоров’я разом із випаренням від випорожнень. Другий, важливий вже для людини момент, - це можливість легко прибирати котячий туалет. Справа в тому, що коли рідина чи фекалії потрапляють у наповнювач, він абсорбує їх, утворюючи грудки. Це дозволяє легко зібрати випорожнення, і змити їх в унітаз, або викинути у сміття. У чому ж переваги саме бентоніту, як складової якісного наповнювача?

Як вибрати і купити якісний бентонітовий наповнювач
Бентонітовий наповнювач – це мілкі гранули із бентонітових або полігорскітових порід. Він добре поглинає запахи і абсорбує рідину, і при цьому утворює грудку, що можна легко прибрати із лотку. Відгуки про такий наповнювач – виключно позитивні: господарі відзначають, що його нескладно прибирати, а також той факт, що сам наповнювач не чіпляється до лап тварини, а отже, не розноситься по квартирі. Крім того, серед важливих переваг цього виду товару його «не шумність». Якщо деревинний чи силікагелевий наповнювач продається у формі великих гранул, вступивши у які тварина лякається незвичних звуків, то із бентонітовим наповнювачем все набагато краще. Цей вид зроблений із мілких гранул, а значить кіт буде спокійно справляти нужду, і його не треба буде спеціально привчати до лотка. Найважливіше – це вибрати хороший наповнювач, ціна якого не буде занадто низькою. Якщо хочеться зекономити на цьому товарі, то варто бути готовим до того, що наповнювач не буде справлятися зі своїми задачами, і у квартирі буде явно відчуватися присутність тварини. Ми пропонуємо наповнювач в об’ємі до п’яти літрів, який можна купити оптом і з доставкою. До речі, доставка виконується по всіх містах України - Київ, Дніпро, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Суми, Чернігів, Полтава, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Ужгород, Одеса, Херсон, Харків, Запоріжжя, Кропивницький, Вінниця, Хмельницький, Миколаїв, окремі міста Донецької і Луганської областей.

 

Зв'язатися з продавцем

  Приватна особа
  Зареєстрований 19. Dec 2019
  Щоб зв'язатися з рекламодавцем, потрібно увійти або зареєструвати новий обліковий запис.
  75.00 Грн

  Інформація про продавця

  Місцеположення

  Украина
  пров,В.Кияна 9,45005